Web tabanlı muhasebe programı

Web tabanlı muhasebe programıData Muhasebe ile artık firmanızın muhasebesini ofisinize gitmeden kontrol edebilirsiniz.! Kullanıcı sınırlaması olmayan Data Muhasebe, dilerseniz ofisinizde, dilerseniz ofis dışında kullanabileceğiniz bir Web tabanlı muhasebe programıdır.

Data Muhasebe yüksek güvenlikli bir muhasebe programıdır. Dilediğiniz zaman internet üzerinden iletişimi kesebileceğiniz, dilerseniz sadece belirlediğiniz sabit ipler üzerinden erişime izin vereceğiniz, kullanıcı yetkilendirmesi bulunan, kullanıcı sınırlaması olmayan bu yazılım ile artık muhasebenizi tutmak çok kolay.

Aynı gün içinde kurulumu yapılacak olan Data Muhasebe programından fatura baskısı alabilmeniz için, mevcut bir nokta vuruşlu yazıcınız olması yeterli olacaktır.

Siz de hemen Data Muhasebe ile ofisinizde muhasebe, stok ve faturalandırma işlemlerini isterseniz yerinde isterseniz internet olan her yerden takip etmek için iletişime geçiniz.

Demo talepleriniz için;

0312 434 47 76 numaralı telefondan bize ulaşabilir ya da webtasarim@database.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz. Dilerseniz, sol taraftaki iletişim butonunu kullnarak, Web tabanlı muhasebe programı demosu talebinde bulunabilirsiniz.