E-Ticaret Paketleri

Hazır E-Ticaret paketleri ile aynı günde siz de internet mağazanızı açmak isterseniz, her bütçeye, gelişmiş özellikleri ile her firmaya uygun eticaret paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Sanal pos, payu, paypal, kapıda ödeme, havale eft gibi ödeme seçenekleri bulunan eticaret yazılımlarımızda, sınırsız kategori, sınırsız ürün ekleme, sipariş takibi ve daha bir çok modül ile sizlere profesyonel e ticaret sitesi açmayı kolaylaştırmaktadır. Sadece 2 saat içinde sitenizi açıp satışa başlayabilirsiniz.

İnternet üzerinden satış; günümüzde gerek kobilerin, gerekse büyük ölçekli firmaların yönelmeye ve önem göstermeye başladıkları bir alan oldu. Bu süreçte, açılan mağazaların getirdiği masraflar, ürünlerin teşhir olarak açılması gibi faktörler de online satış yapmayı daha cazip hale getirdi. Firmalar artık sadece domain ( alan adı ) , hosting ( barındırma alanı ) ve profesyonel e-ticaret scripti masrafı ile aynı gün internette mağazasını açarak minimum masraf ile maksimum gelirler elde edebilmektedirler.

Zamanın günümüzün en değerli şey olduğu düşünüldüğünde; tüketiciler, mağaza mağaza gezmek yerine oturdukları yerden, bilgisayar, tablet ya da telefonları ile ihtiyaçlarını gidermek için internet üzerinden alışverişi çoklukla kullanmaya başladılar. 2013 yılında yapılan araştırmalara göre, ayda 1 ya da 2 kez internet üzerinden online sipariş veren kredi kartı kullanıcılarının oranı %20.  Bu sayı firmalar için azımsanmayacak bir müşteri topluluğudur.

E-Ticaret scripti ile ürünlerinin internetten satışını yapmaya başlayan firmalar için önemli unsurlar arasında; aldıkları yazılımların güvenliği, profesyonelliği ve tüm ihtiyaçları karşılayabilir olması önem kazanıyor. Havale, eft, kapıda ödeme, paypal, payu, mobil ödeme ve kredi kartı ile ödeme yöntemleri sayesinde müşteriye alternatif ödeme çözümleri sunarak on-line mağazanın satış oranlarını arttırmak da elektronik ticareti seçmek için önemli bir neden. Bunların yanı sıra; doğru kategorize edilmiş, profesyonel olarak fotoğraflandırılmış, gerçek ve tok ürün bilgileri ile güçlendirilmiş bir scriptin de satış oranlarına doğrudan etki ettiği gerçeğini göz ardı etmemek gerek. Ana kategorilerin yanı sıra, sınırsız olarak eklenebilen alt kategorilerin doğru yönetilmesi, müşteri gözü ile değerlendirilmesi gereklidir. Tasarımın sade olmasının yanı sıra şık olması, ürünlerin ve kategorilerin ön planda gösterilmesi de e ticaret scripti kullanıcılarının dikkat etmesi gereken konulardan biridir. Havale-eft ile ödeme yapan müşterilerin ödeme bildirimi sayfasını kullanarak mağaza sahibine siparişlerinin ödendiğine dair bilgi maili göndermeleri siparişlerin hızlanmasına katkıda bulunmaktadır. Mail ile haberleşmenin yanı sıra sms entegrasyonu ile, sipariş verildiğinde mağaza sahibine, sipariş onaylandığında, kargoya verildiğinde müşteriye sms olarak gitmesi de, sipariş işlemlerinin hızlanmasına doğrudan etki eder.

Scriptevi Eticaret scripti ile satış yaparken, kullanıcılara indirim kodları ( kupon kodları ) ile kampanyalar düzenleyebilir, bayi yapısı ile sizinle birlikte bayilerinizin de siteniz üzerinden alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz. Her bayinize ayrıca tanımlayabileceğiniz yüzde indirimi ile bayilerinizin fiyatlarının, son kullanıcı fiyatlarından farklı olarak görmesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz ücretsiz kargo seçeneğini kullanabilir, dilerseniz panelden ayarlayabileceğiniz bir fiyat üstü ( örneğin 100 tl ) alışverişlerinizde müşterilerinize ücretsiz kargo ile siparişlerini gönderebilirsiniz. Üyelik zorunlu ya da üyeliksiz hızlı alışveriş seçeneği, kdv dahil, kdv hariç opsiyonu, ( fiyatları 10 TL + KDV olarak gösterip, 11.8 olarak gösterir ya da direk 11.8 olarak gösterir ) Biz sizi arayalım modülü, payu entegrasyonu, ürün karşılaştırma, stokta yoksa haberdar et gibi bir çok özellik scriptimizde bulunmaktadır.  Kolay ve kullanışlı yönetim paneli ile tüm site içeriğinize müdahale edebilir, siparişlerinizi takip edebilir, mevcut müşterilerinize ve panelden ekleyeceğiniz mail adresleri ile müşterilerinize e-bülten ( e-posta ) gönderebilirsiniz. Site genel ayarları, yine panele bağlı olmakla birlikte, her açılan kategoriye, içeriğe, ürüne ve sayfaya ayrı ayrı keywords, description, title gibi değerleri girerek, alışveriş scriptinizin Google ve diğer arama motorlarında hızlıca yükselmesini sağlayabilirsiniz. Scriptimiz tamamen Google standartlarına uyumlu olup, kullanıcılarımız tarafından arama motorlarında iyi sonuçlar alındığı tarafımıza bildirilmiştir.

Scriptevi.com adresinden E-Ticaret Scriptleri kategorimizden beğendiğiniz alışveriş sitesi scriptini satın alabilir, ödemesini kredi kartı ya da havale eft ile yapabilirsiniz. Alışverişiniz ardından ödeme bildirimi ile birlikte, ftp bilgileriniz tarafımıza ulaştırıldığında gün içinde kurulumunuz tamamlanacaktır.

Tarih: 18.11.2011