Kimiz?
Neler Yaparız?
Nasıl Çalışırız?

Database Bilişim, 2010 yılında web teknolojisi alanında hizmet vermek üzere yola çıkmıştır. Kuruluşundan bugüne dek çözümler sunduğu kişi, kurum ya da kuruluşların kimliğini en doğru şekilde yansıtmayı önemseyerek çeşitli başlıklar altında web tabanlı sayısal hikayeler kurgulamaktadır.

Web yazılım, web tasarım, mobil uygulama ve tasarım gibi başlıklarda sayısal çözümler geliştirdiği muhataplarının marka bilinirliğini sağlamayı ve mevcut marka çizgilerini korumayı öncelikli amaç edinerek; kullanıcı deneyimlerini analiz edip kararlı çalışan sayfalar geliştirmeyi önemsemektedir.

Featured Services

Neler Yapıyoruz?

Web Development
Web Tasarım & Yazılım

Web tabanlı çözümler ile işletmenizin özgün kimliğini yansıtan ve iş gereksinimlerinizi karşılayan fikirlerinizi doğru kullanıcı ara yüzü tasarımları ile hayata geçiriyoruz.

Consultancy
Danışmanlık

Kurumsal ya da kişisel marka iletişimi danışmanlığı ile kimliğinizin yansımalarını şekillendiriyor, kurumsal dijitalleşme ve yazılım seçme süreçlerinize destek oluyoruz.

Digital & Graphic Design
Dijital & Grafik Tasarım

Yaratıcılık ve teknolojik kabiliyet, tasarım stüdyomuzu sanat ve bilim harmanı haline getiriyor. Tasarımın gücünü doğru bilgi ile eşleştirerek müşterilerimizin vizyonlarını gerçekliyoruz.

Bir proje fikriniz mi var Birlikte geliştirebiliriz.